aktualizácia 10.09.2018
TOPlist
Mind Nera
Border collie, ROI 18/83858,  import z Talianska, * 23.3.2018
Doplnili sme pre Vás systém výcviku
v KK Lovely dog
Čítaj viac...


Vianočný pretek
o Pohár KK Lovely dog 2017
Čítaj viac...
          Aktuality         
 
Neru som si bola zobrať v talianskom Miláne. Jej otec je dvojnárobný majster sveta v obedience za roky 2017 a 2018. Keď ma oslovila majiteľka tohoto šikovného psa Valentina Balli, či si chcem od nej zobrať šteniatko, dosť ma to prekvapilo. No vedela som, že takéto šance nechodia každý deň. Som za ňu veľmi vďačná. Nera je zatiaľ pohodové šteniatko, je veľmi rýchla, rada sa učí, veľmi sa jej páči cvičiť. Jej rodokmeň je plný psov - šampiónov obedience a tiež veľmi dobrých pastierskych psov. Verím, že si budeme rozumieť najlepšie, ako sa len dá a že to bude dobrý nástupca obedience v mojej svorke.

Vitajte na stránkach Kynologického klubu LOVELY DOG
venovaných výchove a výcviku psov.
Ak potrebujete pomoc s výchovou a / alebo výcvikom psa, neviete si rady so svojim psíkom v nepríjemných situáciách, radi vám budeme nápomocní pri odstránení problému.
Máme za sebou dlhoročnú skúsenosť s výcvikom a spolunažívaním s našimi psami, mnoho poznatkov zo súťaží a skúšok, veľa prečítanej literatúry a absolvovanie seminárov s top školiteľmi.
So svojimi psíkmi sme sa neraz postavili na víťazné stupienky medzinárodných súťaží, samé sme skúsili, čo funguje a čo je treba zmeniť. Umiestnenie na 6. mieste na Majstrovstvách sveta hovorí, že sme pracovali správne a šľapali sme kynologickej špičke na päty.
So svojimi psami stále aktívne pracujeme.