Dva roky sporenia, žiadosť na stavebný úrad, počkať na vyjadrenie všetkých dotknutých inštitúcií a konečne od 1. júna 2016 máme oplotené naše cvičisko. Ďakujeme majiteľovi za absolútnu spoluprácu a tiež viacerým dobrým ľuďom, bez ktorých by to nešlo. Cvičisko sa nachádza pri hlavnej dosť frekventovanej ceste, a preto toto opatrenie bolo nevyhnutné pre väčšiu bezpečnosť vašich psíkov. Dlhšiu dobu sme to sľubovali, no všetko chcelo svoj čas (a hlavne peniaze) a preto môžeme teraz sľúbiť, že sa náš klub bude aj naďalej rozvíjať. Veríme, že uspokojíme potreby množstva majiteľov psíkov a že sa nám podarí vrátiť kynológiu naspäť do života mládeže. Vzhľadom na vysoký záujem zo strany majiteľov psov sme museli od júna otvoriť ďalšie dve hodiny a tak sme o to radšej, že celé cvičenie bude prebiehať na bezpečnejšom mieste.
Na našom cvičisku natáčala ja TV Hronka. Pozrite si krátky príspevok alebo príspevok

Denisa a Janka
 
Vitajte na stránkach Kynologického klubu LOVELY DOG
venovaných výchove a výcviku psov.
Ak potrebujete pomoc s výchovou a / alebo výcvikom psa, neviete si rady so svojim psíkom v nepríjemných situáciách, radi vám budeme nápomocní pri odstránení problému.
Máme za sebou dlhoročnú skúsenosť s výcvikom a spolunažívaním s našimi psami, mnoho poznatkov zo súťaží a skúšok, veľa prečítanej literatúry a absolvovanie seminárov s top školiteľmi.
So svojimi psíkmi sme sa neraz postavili na víťazné stupienky medzinárodných súťaží, samé sme skúsili, čo funguje a čo je treba zmeniť. Umiestnenie na 6. mieste na Majstrovstvách sveta hovorí, že sme pracovali správne a šľapali sme kynologickej špičke na päty.
So svojimi psami stále aktívne pracujeme.