aktualizácia 16.10.2018
TOPlist
Marc Les Bétulacées
Belgický ovčiak - Malinois, L.O.S.H. 1135470, * 31. 10. 2013
Doplnili sme pre Vás systém výcviku
v KK Lovely dog
Čítaj viac...


Vianočný pretek
o Pohár KK Lovely dog 2017
Čítaj viac...
          Aktuality         
 
Zrejme každý, kto sa preklikol sem, očakával, že tu budú ďalšie zoznamy skúšok, ktoré som s Marcom splnila. Dúfam, že vás nesklamem, ale prišla som do obdobia, kedy skúšky z výkonu mojich psov už nie sú pre môj šťastný život podstatné. Aj som začala s jeho prípravou na obedience, ale akosi sa mi už nechcelo postaviť sa na štart. No pár mojich blízkych ľudí ma presvedčilo, že by bolo fajn zložiť aspoň základnú skúšku a preto som sa rozhodla, že si Marca pripravím na OBZ. Samozrejme som aj naďalej neprestala cvičiť svoje psy, ako i prehlbovať svoje vedomosti, veď verný psí spoločník je dobrý, keď je vycvičený a socializovaný a je z neho kamarát pre rodinu a jeho okolie.

Vitajte na stránkach Kynologického klubu LOVELY DOG
venovaných výchove a výcviku psov.
Ak potrebujete pomoc s výchovou a / alebo výcvikom psa, neviete si rady so svojim psíkom v nepríjemných situáciách, radi vám budeme nápomocní pri odstránení problému.
Máme za sebou dlhoročnú skúsenosť s výcvikom a spolunažívaním s našimi psami, mnoho poznatkov zo súťaží a skúšok, veľa prečítanej literatúry a absolvovanie seminárov s top školiteľmi.
So svojimi psíkmi sme sa neraz postavili na víťazné stupienky medzinárodných súťaží, samé sme skúsili, čo funguje a čo je treba zmeniť. Umiestnenie na 6. mieste na Majstrovstvách sveta hovorí, že sme pracovali správne a šľapali sme kynologickej špičke na päty.
So svojimi psami stále aktívne pracujeme.
12.05.2018
Grand Prix 2018 KK Lovely dog
Banská Bystrica / SK
OB Z
255/ VD
4. miesto /10
P. Tamáši /SK
Výsledky obedience