aktualizácia 10.09.2018
TOPlist
Lucky
Kríženec malého vzrastu, narodený v 2015
Doplnili sme pre Vás systém výcviku
v KK Lovely dog
Čítaj viac...


Vianočný pretek
o Pohár KK Lovely dog 2017
Čítaj viac...
          Aktuality         
 
Lucky je najdúšik, ktorému sme sa rozhodli spolu s priateľom pomôcť a ktorý dopĺňa našu "fantastickú psiu štvorku". Lucky sa k nám dostal v októbri roku 2015 z OZ Tuláčik Brezno ako malinkaté 1,60 kg vážiace šteniatko, ktoré sa bálo aj vlastného tieňa a všetkých ľudí. Je to náš "rozmaznanček", ale napriek tomu musí poslúchať a poznať pravidlá spoločného života. Inak by to ani nemohlo byť, veď žiť s ľuďmi a ďalšími psami vo svorke vyžaduje prísne pravidlá, aby nedochádzalo k zbytočnému napätiu a aby život bol takmer vždy zábavou. V súčasnej dobe je Lucky cca 7 - 8 kg takmer dospelák, aj keď si myslím, že on dospelý nikdy nebude, lebo vzrastovo je to stále náš malý „šteňúch".

Vitajte na stránkach Kynologického klubu LOVELY DOG
venovaných výchove a výcviku psov.
Ak potrebujete pomoc s výchovou a / alebo výcvikom psa, neviete si rady so svojim psíkom v nepríjemných situáciách, radi vám budeme nápomocní pri odstránení problému.
Máme za sebou dlhoročnú skúsenosť s výcvikom a spolunažívaním s našimi psami, mnoho poznatkov zo súťaží a skúšok, veľa prečítanej literatúry a absolvovanie seminárov s top školiteľmi.
So svojimi psíkmi sme sa neraz postavili na víťazné stupienky medzinárodných súťaží, samé sme skúsili, čo funguje a čo je treba zmeniť. Umiestnenie na 6. mieste na Majstrovstvách sveta hovorí, že sme pracovali správne a šľapali sme kynologickej špičke na päty.
So svojimi psami stále aktívne pracujeme.