aktualizácia 10.09.2018
TOPlist

Dovolíme si predstaviť vám knihy, ktoré nám veľmi pomáhajú pri spolužití a tréningu našich aj vašich psov. Stretnutie s niektorými autormi na ich seminároch je úžasná možnosť získať poznanie ľudí, ktorí správaniu sa psov a zvierat venovali veľa času zo svojho života. Doteraz najlepší seminár, čo sa týka získania nových informácií, sme zažili s pani Turid Rugaas. Ak sa rozhodnete tieto knihy čítať a chápať ich obsah a odkaz autorov, váš život s vašimi psíkmi bude určite kvalitnejší a veselší.
Dôležitým odkazom ale zostáva skutočnosť, že na vašho psa neexistuje návod na obsluhu a preto jediným najlepším trénerom ste vy sám. Obsah kníh, videí, seminárov a rady výcvikárov vám môžu pomôcť k naučeniu cviku alebo odstráneniu problému,
avšak spôsob, ako to urobíte si môžete doviesť do dokonalosti len vy sami.
Doplnili sme pre Vás systém výcviku
v KK Lovely dog
Čítaj viac...


Vianočný pretek
o Pohár KK Lovely dog 2017
Čítaj viac...
          Aktuality         
 
Vitajte na stránkach Kynologického klubu LOVELY DOG
venovaných výchove a výcviku psov.
Ak potrebujete pomoc s výchovou a / alebo výcvikom psa, neviete si rady so svojim psíkom v nepríjemných situáciách, radi vám budeme nápomocní pri odstránení problému.
Máme za sebou dlhoročnú skúsenosť s výcvikom a spolunažívaním s našimi psami, mnoho poznatkov zo súťaží a skúšok, veľa prečítanej literatúry a absolvovanie seminárov s top školiteľmi.
So svojimi psíkmi sme sa neraz postavili na víťazné stupienky medzinárodných súťaží, samé sme skúsili, čo funguje a čo je treba zmeniť. Umiestnenie na 6. mieste na Majstrovstvách sveta hovorí, že sme pracovali správne a šľapali sme kynologickej špičke na päty.
So svojimi psami stále aktívne pracujeme.